2026.december 3. Debrecen: Kovács Kati jubileumi koncert
A Kossuth-, Liszt Ferenc- és Primissima díjas Kovács Kati, akia magyar könnyűzene egyik legnagyobb alakja ősszel országos jubileumi koncertturnéra indul zenekarával.
A koncertsorozat apropója, hogy idén 60 éve rendezték meg az első magyar Táncdalfesztivált, melyet 1966-ban Kovács Kati nyert meg – ezzel pedig egy új korszak kezdődött a magyar könnyűzene történetében.
A jubileumi műsorban a legendás slágerek mellett ritkán vagy sosem hallott dalok is felcsendülnek, így a közönség egy igazán egyedi zenei élmény részese lehet.
A koncert igazi időutazás a magyar könnyűzene aranykorába, ahol együtt elevenednek meg az elmúlt hat évtized legszebb pillanatai.
A turné egyik kiemelt állomása 2026. december 3-án a debreceni Kölcsey Központ lesz, ahol a debreceni közönség is részese lehet ennek a különleges jubileumi koncertélménynek.
A koncerten Kovács Kati kiváló zenésztársakkal lép színpadra:
Kolta Péter – szólógitár,
Kolta Gergő – basszusgitár,
Kovács Felicián – billentyűs hangszerek, vokál
Molnár Levente – zongora,
Papp Csaba – dob,
Molnár Mátyás – ütőhangszerek, percussion
vokál: Perjési Zsófia és Horváth Tibor,
valamint közreműködik a Monarchia együttes Vonósnégyese Schuster Andrea vezetésével.
Nálunk SZÉP kártyával is fizetheted!

You must be logged in to post a comment.